Mid-Senior React Developer - vývoj UI pro bezpečnostní zařízení a systémy, HPP/IČO

Praha

Popis pozice

Hledám kolegu z řad mid-senior Javascript vývojářů, který má zkušenosti a Reactem, aby nám pomohl s vývojem systému bezpečnostní aplikací. Staň se součástí týmu, který vyvinul vlastní software v ČR a zdokonaluje ho v herním prostředí. Přihlaš se nebo mi napiš pro podrobnější informace.
Tým je tvořen 10 kolegy z České a Slovenské republiky, kteří vyvinuli systémy, jež reagují s kamerami, novými technologiemi LiDAR, AI a integrují interaktivní 3D virtuální prostředí. Ke své práci využívají technologie laserových kamer a drony, pro lepší zmapování prostředí.

  • Budeš mít na starost konkrétně 2 aplikace, které jsou zaměřeny na vývoj UI pro bezpečností zařízení a systémy - ovládání kamer, JSON posílání informací a nastavení tlačítek UI

  • Budeš supportovat a managovat stávající aplikace

  • Budeš komunikovat se zahraničními klienty

Profil kandidáta

Co musíš umět:

☑️Javascript

☑️React

☑️Node.js

☑️Komunikativní angličtina (B2-C1)

Shrnutí:

Náplň práce

Tvorba UI, support stávajících aplikací

Placená dovolená

ANO

IČO

ANO

Part-time

NE

Home office

ANO 1x týdně

Flexibilní pracovní doba

ANO

Cestování

ANO

Výhody na pracovišti:

✅Malý tým

✅Start-upová atmosféra

Nabízíme

✔️3 sick days

✔️20 dní dovolené

✔️Parkování u firmy

✔️Kanceláře blízko metra

✔️Teambuildingy

✔️Vlastní kavárna na pracovišti

✔️Zahraniční cesty na různé konference a veletrhy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3861861  Dátum zverejnenia: 3.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.