Inženýr zákaznické kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledá se INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY. Automotive společnost v Ostravě hledá posilu týmu kvality, pokud hledáte zajímavou práci, ale taky super kolegy, třeba i nové kamarády, je to nabídka přímo pro Vás. Kromě atraktivní mzdy se můžete těšit na celou řadu benefitů.
• spolupracujete při schvalování nových procesů a uzavírání PPAP aktivit;
• podílíte se na zákaznických auditech pro nové projekty a vést zákaznický audit v sériové fázi výroby;
• aktivně řešíte nastalé problémy (8D, PDCA, Ishikawa, 5 Why apod.);
• komunikujete se zákazníkem;
• spravujete webové stránky a portály;
• garantujete, že jsou dodržovány standardy kvality a zákaznické požadavky v souvislosti s výrobkem a procesem v sériové fázi výroby;
• provádíte procesní audit a vedete akční plán;

Profil kandidáta

• praxe ze zákaznické kvality (z výrobního prostředí) je NUTNÁ;
• komunikační a organizační dovednosti analytické;
• samostatnost, zodpovědnost a proaktivita;
• znalost nástrojů kvality (PPAP, 8D, Ishikawa, PFMEA...) a standardů IATF 16949 a VD 6.3;
• angličtina na komunikativní úrovní – budete jí využívat na pravidelné bázi při komunikaci se zákazníkem a vedením společnosti;
• týmový duch;

Nabízíme

  • Zajímavou práci v automotive prostředí mezinárodní firmy

  • Čisté pracovní prostředí

  • Flexibilní pracovní doba

  • Konkurenční plat a benefity

  • Příjemný pracovní kolektiv

  • Možnost využívat anglický jazyk

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky (možnost místní kantýny)

  • Flexipassy

  • Jazykové kurzy

  • Školení a vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3862894  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.