Specialista prodeje: Inside Sales Representative CZ/SK

Praha

Popis pozice

Hledáte příležitost, jak využít svůj obchodní talent a zároveň Vás láká oblast aktivního prodeje? Nabízíme Vám příležitost profesního růstu v rámci mezinárodní společnosti, která představuje číslo jedna na trhu.

Na pozici Inside Sales Representative budete mít na starost získávání a péči o novou i stávající klientelu společnosti. Uzavíráním obchodních zakázek a vlastním proaktivním jednáním získáte možnost nadstandartního výdělku. Čeká Vás práce v moderním zázemí rostoucí společnosti, atraktivní rozsah firemních benefitů a prostor pro Váš osobní i profesní růst.
Akvizice nových klientů a stávajících zákazníků po telefonu

Udržování zákaznických vztahů a péče o klienty

Maximalizace plnění obchodních plánů

Práce v interním CRM systému

Spolupráce s obchodním týmem a zodpovědné plnění přidělených cílů

Profil kandidáta

Středoškolské vzdělání

Předchozí zkušenosti v oblasti prodeje, či zákaznického servisu

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Skvělé mluvené i psané komunikační schopnosti

Obchodního ducha a cílevědomé jednání

Proaktivní přístup

Schopnost práce v týmu

Znalost práce na PC

Nabízíme

Mzdu až 50.000 Kč

Obsáhlý balíček benefitů, zahrnující Cafeteria systém, masáže na pracovišti, výhodný mobilní tarif, jazykové kurzy, 30 dnů hrazené dovolené a další výhody

Prostředí rostoucí mezinárodní společnosti

Atraktivní zázemí moderního kancelářského komplexu 5 minut od metra

Práci na HPP s možností nástupu ihned

Podporu pro profesní i osobní růst

Školení obchodních a prodejních dovedností profesionály

Práci v dynamickém a talentovaném týmu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3865377  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.