Technicko-obchodní zástupce – Firma s rodinnou atmosférou

Southern Moravia Region

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti obchodu a orientujete se v oboru energetiky či TZB? Nebojíte se aktivního vyhledávání nových obchodních příležitostí ani vedení obchodních jednání? Chcete práci ve společnosti s rodinnou atmosférou? Tak nám o sobě dejte vědět.
Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • Zpracovávat technické a cenové části nabídek v TZB

  • Zajišťovat poptávky u dodavatelů a vybírat subdodavatele

  • Zpracovávat rozpočty a vytvářet harmonogram prací

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ technického, ekonomického či obchodního směru

  • Orientujete se v oboru energetiky či TZB (kotelny, výměníkové stanice, apod)

  • jste ochotný cestovat po ČR

  • Jste aktivní řidič (sk.B)

  • Jste samostatný/á a je na Vás spoleh

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti

  • práci na zajímavých zakázkách

  • odpovídající mzdové ohodnocení a výkonnostní odměny

  • firemní osobní automobil

  • mobil, notebook

  • flexibilní pracovní doba, včetně možnosti Home office

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • stravenky

  • dodatková firemní dovolená mezi vánočními svátky

  • další firemní benefity (věrnostní program, příspěvek na sportovní aktivity, společné kulturní akce)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 3868393  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.