Pracovník v oddělení pohledávek - HPP - Čestlice

Čestlice, Česko

Popis pozice

Společnost pro kterou hledáme pracovníka do oddělení pohledávek se zabývá distribucí palivových karet.

Klient sídlí v Čestlicích a jedná se o hlavní pracovní poměr.

Finanční ohodnocení: 28. - 30.000Kč

Nástup: ihned

  • Telefonická a emailová komunikace se zákazníky

  • Řešení reklamací a požadavků, poskytování informací

  • Správa pohledávek

  • Spolupráce s kolegy jiných oddělení a s institucemi

  • Kooperace na nových projektech

Profil kandidáta

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou

  • Pokročilá znalost MS Office (především Excel)

  • Komunikativní úroveň angličtiny (každodenní komunikace)

  • Logické uvažování

  • Přátelský duch v těle :-)

  • Zkušenosti z administrativy

Nabízíme

  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr - nejedná se o agenturní zaměstnání

  • Možnost i částečného úvazku

  • Flexibilní pracovní doba

  • Stravenky

  • Dovolená

  • Mobil a notebok i pro soukromé účely

  • 3 sick days

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Sládková
ID: 3876780  Dátum zverejnenia: 22.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.