Sales manager v oblasti cyklistiky (B2B)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte obchodního ducha a zároveň jste sportovně založená osoba? Baví Vás objevování zahraničních trhů a komunikace se zákazníky? Dejte nám o sobě vědět!

Pro našeho zákazníka sídlícího v MSK hledáme nového parťáka na pozici Sales managera v oblasti prodeje jízdních kol (B2B).
Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
  • jednání se stávajícími zákazníky
  • akvizice nových zákazníků (nejde o cyklo prodejny, ale dealery)
  • působení především na zahraničních trzích
  • prezentace produktů, zajišťování objednávek
  • návštěva kanceláře 1 - 2x do měsíce

Profil kandidáta

Jaký by měl být Váš profil?
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického oboru
  • máte min. 2 roky zkušeností s aktivním prodejem
  • jste vášnivý cyklista nebo se orientujete v oblasti jízdních kol
  • vedení obchodních jednání v angličtině pro Vás není problém
  • jste aktivní řidič

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci z domova zahrnující cestování za klienty
  • osobní automobil, telefon, notebook
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • Multisport karta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3879556  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.