Specialista svařování - nástup až 40.000,-Kč

Jihočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti se svařováním, znáte jeho principy a toužíte po tom své znalosti prohlubovat?

Hledáte novou pracovní výzvu a seberealizaci ve firmě rodinného charakteru, která hledá (nebo je ochotna si vychovat) zkušeného Programátora svařovacích robotů?

Pak právě vy možná budete tím pravým pánem pro našeho smutného nevyužitého svařovacího robota. ?

Tradiční český výrobce a dodavatel zemědělských strojů, společnost s rodinnou kulturou a lidským přístupem, kde si váží svých zaměstnanců a společnými silami neustále posouvají věci kupředu. Tak by se dal ve zkratce popsat náš přední klient. Společnost byla nedávno odkoupena novými majiteli a postupně se obléká do nového, slušivějšího kabátu. Otevírá se inovacím a zefektivňováním veškerých procesů.

Chcete se na rozvoji této společnosti podílet a vyšlapat si spolu s námi cestu vzhůru?
Co Vás čeká?

  • V prvních týdnech to celé bude hlavně o seznámení se s naším svařovacím robotem a fungováním společnosti. Poté, co se naučíte robota programovat, bude Vaším hlavním úkolem naplňování jeho kapacity

  • Čeká vás kompletní projektové řízení v rámci rozjezdu robotického centra (postupně bychom rádi rozšířili naši robotickou rodinku o další dva členy)

  • Budete komunikovat s výrobním i výkonným ředitelem

  • Nemine vás ani školení ostatních kolegů v týmu

Profil kandidáta

Co by vám nemělo chybět?

  • Vzdělání technického či strojírenského směru

  • Znalost principů svařování

  • Minimálně základní znalost programování strojů

Nabízíme

A co vám můžeme nabídnout?

  • motivující finanční ohodnocení

  • dotované stravování

  • prostředí firmy, která se aktivně zajímá o spokojenost svých zaměstnanců

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3880527  Dátum zverejnenia: 27.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.