Ženy/muži do výroby - Super mzda

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme muže a ženy, kteří umí vzít za práci a jsou beznadějní kutilové nebo hračičky.

Pracovníkem ve výrobě se může stát každý, kdo chce chodit do práce a být dobře odměněn. Nejedná se o žádnou těžkou elektro práci, ale zvládne ji každý, kdo se chce něco naučit.

Vaší činností bude třeba:
  • navíjení cívek
  • práce se stroji
  • Práce v týmu

Od začátku se o Vás bude starat zkušenější kolega.

Profil kandidáta

Nesmí vám vadit práce na 3 směny.
Oceníme zkušenosti z výroby.

Nabízíme

  • nabízíme mzdu: cca. 130 Kč/hod = 110 základ + bonusy 18%
  • zaručené zvýšení mzdy po zapracování
  • dále: odpolední a noční příplatky
  • za přesčasy vás bohatě odměníme - až o 30% více
  • 2000 Kč za dobře odvedou práci
  • levné obědy
  • týden dovolené navíc
  • mzdu vždy k 15-tému
  • možnost záloh

Prosím, zašlete prvně vás životopis, následně se spojíme.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3881777  Dátum zverejnenia: 28.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.