Specialista změnových projektů

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Baví tě řízení projektů? Jsi samostatný, máš logické a analytické myšlení? Znáš principy štíhlé výroby a navíc jsi pokročilý uživatel Excelu? Pak je pro Tebe pozice specialisty změnových projektů skvělou příležitostí a zlepšování procesů bude tvým denním chlebem! Zaujala Vás nabídka? Zašlete mi prosím Váš životopis.

  • Nastavovaní procesů ve výrobě zaváděním metod a principů štíhlé výroby a její zefektivňování

  • Řízení projektů

  • Plánování, tvorba a optimalizace layoutu pracoviště

  • Sledování a analýza efektivity využití strojních zařízení

  • Práce s lidmi a komunikace s odděleními napříč firmou

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání - ideálně technického směru

  • Excel - pokročilá znalost

  • Zkušenost s řízením projektů, návrhy, vylepšeními - podmínkou

  • Samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • zajímavou práci v ryze české firmě

  • pružná pracovní doba

  • peníze, které si zasloužíš

  • navíc roční odměny a podíl na hospodářském výsledku

  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů

  • vzdělávání v interním školícím centru

  • zábavu na firemních akcích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3884116  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.