Manažer kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením oddělení kvality a k tomu komunikativní znalost AJ či NJ? Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku. Neváhejte a zašlete Váš životopis.
  • Stanovení systému řízení kvality v souladu s dosažením stanovených cílů kvality.
  • Tvorba, řízení a zlepšování systému kvality dle norem kvality nebo oborových standardů.
  • Řízení optimalizace procesů managementu kvality s využitím technik a nástrojů (neustálého) zlepšování.
  • Zabezpečení požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů. Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace.

Profil kandidáta

  • VŠ / SŠ strojní
  • Zkušenosti s třískovým obráběním
  • Zkušenosti s řízením oddělení kvality
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • PC dovednost (MS Excel, ERP systémy)

Nabízíme

  • Zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
  • Mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
  • Zajímavou náplň práce
  • Profesní i osobní růst
  • Benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisportkarta aj.)
  • Služební telefon a notebook
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3884327  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.