Vedoucí údržby - mimo automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Pneumatika, mechanika,

elektronika, hydraulika...

Ne, není to říkanka, ale oblasti znalostí potřebné pro výkon této pozice.

A jelikož zatím stále čtete tyto řádky, máte pravděpodobně praxi v oblasti strojní údržby a víte, o čem je řeč.

Také by Vás mohlo zajímat, že se jedná o práci pro mezinárodní společnost působící mimo oblast automotive, kam hledáme zkušené Vedoucí údržby.
  • vedení strojní a elektro údržby, spolupráce na správě a údržbě budov

  • vedení 4-členného týmu (2 zámečníci, 2 elektrikáři)

  • kontinuální analýza technického stavu výrobních strojů a zařízení

  • dokumentace závad, analýza kořenových příčin a přijímání a realizace nápravných opatření

  • aktualizace technické dokumentace výrobních strojů

  • plánování činností údržby, evidence denních prací údržby a analýza spotřeby času

  • příprava plánů údržby – denní a týdenní operativní plány, plány preventivní údržby a plány větších a generálních oprav při odstávkách

  • plánování, řízení a vyhodnocení investičních akcí

  • spolupráce s externími dodavateli v oblasti údržby a jejich kontrola

  • nákup/objednávání náhradních dílů, vedení skladu náhradních dílů, snižování nákladů na náhradní díly

  • spolupráce na zajištění revizí strojů, zařízení a technologie

  • administrativní činnosti oddělení

Profil kandidáta

  • SŠ technického směru a minimálně 5 let praxe v oboru

  • zkušenosti se strojní údržbou (pneumatika, hydraulika, mechanika) i elektroúdržbou (elektronika, měření a regulace)

  • orientace v legislativě provozu a údržby strojů a BOZP a PO

  • oceníme znalost principů a metod TPM, 5S, SMED, FMEA a vizuálního managementu

· spolehlivost a zodpovědnost, ochota zavádět nové věci

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • prostor pro uplatnění vlastních zkušeností a znalostí

  • další vzdělávání a profesní rozvoj

  • přátelskou atmosféru

  • platové ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností

  • stravování přímo ve firmě, týmové aktivity a další z řady benefitů

  • místo výkonu práce: Lomnice nad Popelkou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3885469  Dátum zverejnenia: 5.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.