C++ Developer, Praha - Stodůlky

Praha

Popis pozice

Mezinárodní společnost sídlící v Praze 5 – Stodůlkách hledá do svého týmu posilu na pozici C++ Developera. Společnost udržuje IT infrastrukturu v cloudu a podporuje obchodní růst celé společnosti za pomocí nejnovějších IT technologií. Díky tomu se stanete součástí inovativního týmu, který společnosti přináší mimořádná řešení.

Jako vývojář C ++ budete zodpovídat za návrh, vývoj a údržbu aplikace pro platební terminály. Budete zodpovědní za různé analytické a programovací úkoly.
Náplň práce:

  • Návrh, vývoj a údržba aplikace pro platební terminály

  • Rozmanité analytické a programovací úkoly: GUI, komunikační protokoly, zabezpečení, zpracování platebních transakcí, ukládání dat

  • Technické vedení / dohled nad vývojáři juniory

Profil kandidáta

Požadavky:

  • Znalosti programování v C ++

  • Minimálně 4 roky zkušeností s programováním

  • Angličtina na komunikativní úrovni

  • Zkušenosti v platebním průmyslu - čipové karty, terminály, transakce apod.

  • Porozumění bezpečnosti a kryptografii, jako jsou šifrování dat a ověřovací protokoly výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu MHD - roční lítačka

  • Mobilní telefon i pro soukromé účely

  • Notebook

  • Multisport karta

  • Online IT vzdělávací kurzy

  • Možnost návštěv kolegů z Velké Británie a Německa formou brainsormingu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenky 100 Kč

  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3887506  Dátum zverejnenia: 7.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.