Vedoucí obchodního týmu (farmacie) - Morava!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, jednu z největších farmaceutických firem, hledáme nového kolegu či kolegyni, který se postará o vedení týmu obchodníků na Moravě.

Máte praxi na obchodní pozici v rámci farmacie (ideálně lékárny)?

Komunikativní AJ pro Vás není problém?

Pak Hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis v češtině a angličtině!
Na této pozici budete zodpovídat za vedení obchodu a obchodních zástupců ve svěřeném regionu. Se stávajícími klienty budete udržovat dobré vztahy a spolupráci dále rozvíjet a budete se také podílet na akvizici nových klientů na Moravě (lékaři a primárně lékárny. Váš tým obchodníků budete vést, mentorovat a budete jim stanovovat prodejní cíle. Výsledky poté odreportujete vedení firmy a budete se účastnit pravidelných porad v rámci nejvyššího vedení.

Profil kandidáta

Ten správný kandidát/ka musí mít SŠ/VŠ vzdělání (ideálně v oboru farmacie) a podmínkou jsou předchozí zkušenosti na obchodní pozici v rámci farmacie. Důležitá je i zkušenost s vedením týmu obchodníků a výborné organizační a komunikativní dovednosti. Nezbytná je poté aktivní znalost angličtiny!

Nabízíme

Za svou práci dostanete nadstandardní mzdové ohodnocení s kvartálními a ročními bonusy. Užijete si i týden dovolené navíc a sickdays. Samozřejmostí je poté služební auto pro soukromé účely, stravenky, cafeterie a další benefity!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis v českém a anglickém jazyce!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3887508  Dátum zverejnenia: 7.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.