Asistentka prodeje Praha 10 Štěrboholy

Praha

Popis pozice

Jste komunikativní a máte rádi sladké? Již máte zkušenosti s prodejem nebo by jste rádi udělali změnu? Domluvíte se v anglickém jazyce (i jen pasivně)? Nabízíme různorodou pracovní náplň v atraktivní prostředí vhodné také pro absolventy či rodiče na mateřské a rodičovské dovolené. Dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vaše reakce.
Aktivní prodej a komunikace se zákazníky

Příjem a výdej zboží, doplňování sortimentu na prodejně

Udržování profesionálního a estetického vzhledu obchodu

Profil kandidáta

  • zkušenosti s komunikací se zákazníky a s prodejem
  • výborné komunikační dovednosti
  • příjemené vystupování
  • znalost anglického jazyka (alespoň pasivní znalost)

Nabízíme

  • HPP v kmenovém stavu společnosti na dobu neurčitou v lokalitě Praha 10
  • zajímavou pracovní příležitost pro prestižní firmu s nejkvalitnějšími produkty
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • pestrou náplň práce v přátelském kolektivu v hezkém prostředí

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3890886  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.