Sales engineer (ložiska, zařízení pro přenos energie)

Praha

Popis pozice

Pro našeho výborného klienta - úspěšnou výrobní společnost působící v oblasti ložisek a prvků pro mechanický přenos energie - hledáme motivované kandidáty/tky na pozici:

SALES ENGINEER

• Udržování a rozvoj současných obchodních vztahů s aktuálními klienty
• Zpracování obchodních plánů
• Zastřešení všech prodejních kanálů a propagace produktů firmy
• Hledání nových obchodních příležitostí

Profil kandidáta

• VŠ vzdělání strojního zaměření
• Min. 2 roky zkušeností v průmyslovém prodeji
• ČJ na úrovni rodilého mluvčího a pokročilá znalost AJ
• Ochota cestovat
• Zaměření na zákazníka

Nabízíme

• Atraktivní finanční ohodnocení (fixní mzda 60.000 - 80.000 + bonusy)
• Pracovní příležitost v nadnárodní výrobní společnosti
• Firemní benefity
• Nástup možný ihned, případně dohodou
• Lokalita - Praha, STČ kraj

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420731637828
ID: 3892541  Dátum zverejnenia: 14.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.