Team Leader – logistika

Praha

Popis pozice

Co bude vaší náplní práce:

  • Práce v logistickém parku u zákazníka – kontrola příjmu zásilek (skenování, dokumentace, zadávání do systému)

  • Administrativní organizace nakládky a její kontrola – zpracování přehledů a reportů v MS Excel a interním SW (samotnou expedici si organizuje již přímo zákazník)

  • Vedení menšího týmu disponentů

  • Komunikace se zákazníkem – e-mailem nebo telefonicky

Profil kandidáta

Co by vám nemělo chybět:

  • Zkušenosti v logistice/se zpracováním administrativy, apod.

  • Schopnost dobře organizovat práci sobě a umět koordinovat kolegy

  • Být komunikativní a zákaznicky orientovaná osobnost

  • Zkušenost s prací v MS Excel

  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Pracoviště v logistickém parku ve Zdibech (15 minut MHD z Kobylis)

  • Pracovní dobu PO-PÁ 11:00-19:30

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • 5 týdnu dovolené + 3 sick days

  • Stravenky (100 CZK/den)

  • Příspěvek do cafeterie a další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Maivaldová
ID: 3894950  Dátum zverejnenia: 19.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.