Strojírenský technolog

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, tradiční českou společnost působící ve strojírenství už skoro 200 let, aktuálně hledáme novou posilu na pozici technologa. Společnost se zaměřuje na konstrukci a výrobu kolejových tratí, zejména výhybek, kolejových křížení, výměn a dalších traťových zařízení.

Přidejte se do týmu zkušených technologů a získejte zajímavou zkušenost ve stabilní domácí firmě.

  • tvorba technologických postupů dle výkresové dokumentace

  • spolupráce s navazujícími výrobními útvary

  • zabezpečení operativních řešení technologických požadavků výroby a konstrukce

  • navrhování optimalizace procesů a trvalé zlepšování technologie výroby

Profil kandidáta

  • praxe v oblasti strojírenství

  • znalost problematiky svařování

  • znalost AutoCad nebo SolidWorks

Nabízíme

  • motivační mzdu

  • stabilní práci ve tradiční české firmě

  • roční odměny při splnění plánu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na sport a kulturu (Edenred)

  • příspěvek na dopravu

  • stravenky v hodnotě 100 Kč

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Milan Jiroušek
ID: 3896818  Dátum zverejnenia: 24.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.