Tiskař na ofsetových strojích

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Hledáte práci Tiskaře a k tomu navíc zázemí u korporátní, prosperující společnosti? Máte zkušenosti nebo povědomí s obsluhou tiskového nebo polygrafického stroje?
Do našeho týmu hledáme šikovného a samostatného člověka!

  • nastavit/seřizovat a obsluhovat ofsetové tiskové stroje

  • kontrolovat kvalitu vstupních materiálů a vyřazovat nevhodné výrobky

  • zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby

Profil kandidáta

  • vyučení v oboru tiskař nebo alespoň strojní zaměření

  • praxe na ofsetových strojích vítána, ale rádi zaučíme juniory

  • manuální zručnost

  • spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita

  • práce ve třísměnném provozu, nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • stabilní zázemí společnosti

  • jako bonus dostanete měsíčně až 20% své mzdy navíc

  • Cafeteria – obdržíte příspěvek na dovolenou, cestování, kino, divadlo, koncerty, sport, fitness, relax, masáže, vzdělávací kurz apod.

  • užijete si 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravné

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • pokud na sobě rádi pracujete, podpoříme Vás v dalším vzdělávání

  • můžete využít speciální bankovní program

  • zvýhodněný mobilní tarif pro celou rodinu

  • odměníme Vás, když doporučíte zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3896940  Dátum zverejnenia: 24.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.