Obchodník víceúčelových vozů Praha

Praha

Popis pozice

Pro výrobce víceúčelových vozů hledáme obchodníka pro technický prodej (prodej, pronájem víceúčelových vozů). Máte předchozí zkušenosti s technickým prodejem? Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizic? Pokud jste při komunikaci se zákazníky jako ryba ve vodě, tak to hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu Prahy. Důležité je poznat potřeby klientů a navrhnout jim správné řešení, umět reagovat na dotazy zákazníků a být schopen správně prezentovat vůz při osobní schůzce zákazníkovi. Vaše obchodní výsledky pak vyhodnotíte a odreportujete vedení. Samozřejmostí je profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty!

Profil kandidáta

  • Reprezentativní a profesionální vystupování

  • Orientace na zákazníka a výsledky

  • Mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem (ideálně s podobným sortimentem) a ochotu se rychle učit a vzdělávat.

  • Výhodu pak budete mít se vzděláním technického zaměření.

  • Flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické myšlení.

  • ŘP sk. B, MS Office uživatelsky

Nabízíme

  • Zajímavou práci obchodníka na HPP v kmenovém stavu rozvíjející se společnosti

  • Služební auto i k soukromým účelům

  • Flexibilní pracovní doba, home office, možnost naplánovat si svůj pracovní harmonogram

  • Kancelář k dispozici v centru Prahy

Zaujala Vás nabídka, neváhejte se ozvat.

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3897194  Dátum zverejnenia: 25.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.