Práce ve skladu léčiv – až 28 800 Kč (Nučice u Prahy)

Praha

Popis pozice

Získejte novou práci v čistém a moderním skladu léčiv v Nučicích u Prahy!

Až 28 800 Kč měsíčně (výdělek záleží na pozici).

Hledáme nové posily na tři různé pozice – vyberte si, která je pro Vás nejlepší!

Operátor/ka expedice – vychystávání zboží podle objednávek, manipulace s lehkým zbožím a kontrola šarží

Skladník/skladnice s VZV – řízení VZV, manipulace se zbožím, práce se scannerem a další pomocné práce

Expedient/ka – vyskladňování zboží dopravcům a pomocné práce na skladě

Práce probíhá ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední), dvakrát do měsíce pracovní neděle (13-20 hod.).

Profil kandidáta

Stačí Vám fyzická zdatnost a čistý trestní rejstřík.

Zkušenosti ze skladu přivítáme, ale nejsou podmínkou – vše se u nás naučíte.

Nabízíme

Kromě moderního prostředí a fajn kolektivu získáte:

  • mzdu dle pozice: Operátor/ka 24 700 Kč, Expedient/ka 27 700 Kč, Skladník/skladnice s VZV 28 800 Kč

  • 120 Kč stravenky

  • příspěvek na dopravu

  • příplatky za víkendy a přesčasy (všechny evidované a proplácené)

  • týden dovolené navíc

  • sezonní bonus ve výši až 2 500 Kč

  • MultiSport kartu

  • odměny k pracovnímu výročí
    a mnoho dalších výhod!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3899116  Dátum zverejnenia: 30.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.