Stavbyvedoucí – jako bonus auto i pro soukromé účely

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Stabilní česká firma s celorepublikovou působností a s průměrným obratem 800 mil. Kč za poslední tři roky přijme do svých řad kolegu na pozici Stavbyvedoucího.
Jaká je pracovní náplň?

  • Řízení a koordinace práce a činnosti jednotlivých dodavatelů

  • Řízení staveb, včetně kontrolních dnů

  • Zodpovědnost za dodržování stavebního zákona a za vedení stavebního deníku

  • Vystavování objednávek do 50 000,- Kč

  • Řízení a kontrola činnosti mistrů a asistentů

  • Přebírání stavenišť a předávání hotových staveb

Profil kandidáta

Jaké jsou požadavky?

  • Vysokoškolské vzdělání stavebního směru

  • Praxe v oboru pozemního stavitelství 3-5 let

  • Autorizace – je možné si ji dodělat i v průběhu práce

  • Ochota cestovat

  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

Jaká je odměna?

  • K fixnímu platu jsou vypláceny roční odměny ze zakázek

  • 5 týdnů dovolené

  • Auto i k soukromým účelům

  • Mobilní telefon, notebook

  • Stravenky v hodnotě 90,- Kč

  • Pravidelné teambuildingy a firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 3899448  Dátum zverejnenia: 31.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.