Skladník s obsluhou VZV retraku, Praha 9

Praha

Popis pozice

Bydlíte v okolí Prahy 9 a máte již zkušenost s obsluhou VZV, retraku? Akceptujete třísměnný provoz a jste manuálně zruční, zodpovědní? Nabízíme stabilní práci na HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Prahy 9 a k tomu spoustu benefitů:

  • pravidelný bonus ke mzdě

  • příplatky za noční a víkendové směny

  • příspěvek na dopravu

  • oběd za zvýhodněnou cenu jen za 38 Kč

  • zvýhodněná cena Multisport karty

  • 6000 Kč/rok do Kafeterie

  • 5 % roční korporátní bonus ze základní roční mzdy

  • 5 týdnů dovolené

  • nákup výrobků za zvýhodněnou cenu
  • životní a úrazové pojištění

  • příspěvek na ubytování

  • výhodný firemní mobilní tarif

  • odborná školení

Pokud Vás tyto řádky zaujaly, neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Těším se na Vaše reakce.
· Připravovat nakládku a vykládku nákladních a ostatních aut

· Obsluha VZV, retraku a zakládat zboží do regálů

· Vážit a přesouvat materiál

· Připravovat zboží pro expedici

· Dodržovat BOZP, PO

· Aktivně spolupracovat při inventurách

· Práce se scannerem

· Uklízet skladové prostory

Profil kandidáta

· SOU vzdělání

· Zkušenosti s obsluhou VZV a retraku

· Praxe s prací ve skladu

· Ochota pracovat ve třísměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 hod)

Nabízíme

· Stabilní práci na HPP v kmenovém stavu společnosti na dobu neurčitou v lokalitě Praha 9 (výborná dopravní dostupnost)

· 5 týdnů dovolené/rok

· Příplatky za práci v noci, o víkendech, bonusy

· Příspěvek na stravování (oběd jen za 38 Kč)

· Příspěvek na dopravu

· Příspěvek na ubytování

· Zvýhodněná cena Multisport karty

· Další benefity formou kafeterie 6000 Kč/rok

· 5 % roční korporátní bonus ze základní roční mzdy (závisí na ekonomickém výsledku společnosti)

· Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu

· Životní a úrazové pojištění

· Výhodný firemní mobilní tarif

· Odborná školení

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím Váš životopis na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3901001  Dátum zverejnenia: 7.4.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.