SAP Consultant - SuccessFactors - opportunities for juniors or seniors

Praha

Popis pozice

Zajímají tě moderní cloudové personální technologie?

Budoucnost je v cloudu. Jsme jeden z nejvýznamnějších českých partnerů SAP, působíme i v zahraničí. Našimi klienty jsou velké české korporace. Do týmu zabývajícího se inovativním cloudovým personálním řešením SAP SuccessFactors hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici

SAP CONSULTANT SUCCESS FACTORS - Juniors or Seniors
Náplň tvé práce u juniorů:

  • Analýza procesů zákazníka za účelem nastavení SuccessFactors

  • Základní konfigurace SuccessFactors dle potřeb zákazníků

  • Hledání a oprava nalezených chyb a nesrovnalostí v nastavení aplikací

  • Testování a dokumentace nastavení SuccessFactors

  • Podpora uživatelů a řešení jejich požadavků v produktivním provozu

Náplň práce u seniorů:

  • Analýza procesů zákazníka s následným vhodným nastavení SuccessFactors

  • Navržení nových, budoucích procesů a architektury

  • Konfigurace SuccessFactors dle potřeb zákazníků

Profil kandidáta

U juniorů očekáváme:

    • Schopnost řešit problémy, analyticky uvažovat a komunikovat se zákazníkem

    • Orientace v IT oblasti a schopnost pracovat s daty v MS Excel, ve formátu xml apod.

    • Angličtina – postačuje základní znalost

    • Základní orientace v oblasti personalistiky není nutná, ale je výhodou

A seniorní konzultanti by měli znát:

  • Zkušenosti s prací konzultanta SuccessFactors / SAP

  • Základní orientace v oblasti personálních procesů

  • Angličtina – pokročilá úroveň

Nabízíme

Proč právě k nám:

Nabízíme zajímavou práci v týmu zkušených SAP HCM konzultantů, velmi atraktivně ohodnocenou. Osobní růst a rozvoj jsou samozřejmostí. Jsme parta nadšených lidí, osobností i týmových hráčů, které práce baví. Čeká tě i řada zajímavých benefitů, protože stejně tak považujeme za důležité udržovat work-life balance. Práce je možná z kanceláře, u klienta, nebo naopak z domova. Na všem se dá domluvit.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 3901423  Dátum zverejnenia: 8.4.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.