Lakýrník - 2 směny, Šumperk

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro ryze českou firmu se silným zázemím na trhu hledáme nové kolegy na pozici lakýrníka.

Určitě se v práci nudit nebudete, jelikož budete pracovat jako lakýrník (přípravář) nebo jako lakýrník (stříkač).

Vaši činností jako lakýrníka (přípraváře) bude:
  • tmelení,
  • broušení,
  • maskování

Vaši činností jako lakýrníka (stříkače) bude:
  • stříkání vysokotlakem AIRMIX a AIRLESS
  • dále i rozpouštědlovými i vodou ředitelnými barvami

Profil kandidáta

Na tuto pozici požadujeme především
  • zkušenosti s lakováním
  • ochotu práce na 2 směny

Nabízíme

Za vaši každodenní práci vám nabízíme:
– práci přímo v kmeni firmy
– nástup IHNED
– před nástupem proběhne prohlídka firmy a schůzka s vedoucím
– práci přímo v Šumperku
– MHD před firmou
– týden dovolené navíc
– příspěvek na penzijní připojištění
– příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
– bonusy až do výše 1500 za efektivní využití pracovní doby
– závodní stravování
– smlouva na dobu neurčitou
- průměrná mzda 22 - 25 000 Kč/měsíc

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám váš životopis. :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3908734  Dátum zverejnenia: 5.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.