SAP konzultant HCM

Praha

Popis pozice

Přidej se k týmu s rozsáhlými zkušenostmi a dlouholetou tradicí. Podnikovými systémy SAP se zabývají už přes 20 let, jsou jedním z nejvýznamnějších českých partnerů SAP, působící i v zahraničí. Jejich klienty jsou velké české korporace, jen v oblasti personálních systémů SAP mají více než tři desítky významných zákazníků.

  • Implementace a podpora produktivního provozu SAP HCM CZ

  • Konfigurace SAP HCM CZ a vytváření zákaznických řešení

  • Hledání a oprava nalezených chyb a hlášení OSS

  • Testování a dokumentace nastavení

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s prací konzultanta SAP HCM modulů OM, PA, PY, TM, orientace v ABAP kódu

  • Alespoň 3 roky praxe v oblasti implementace a následného supportu SAP HCM CZ

  • Základní orientace v oblasti HR (personalistika a mzdy)

  • Schopnost řešit problémy, analyticky uvažovat a komunikovat se zákazníkem

  • Orientace v IT oblasti

  • Angličtina nebo němčina na úrovni střední / pokročilý

  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

Zajímavou práci v týmu zkušených SAP HCM konzultantů, adekvátně ohodnocenou.

Osobní růst a rozvoj jsou samozřejmostí. Jsou partou nadšených lidí, osobností i týmových hráčů, které práce baví. Čeká tě i řada zajímavých benefitů, protože stejně tak považujeme za důležité udržovat work-life balance.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3911911  Dátum zverejnenia: 14.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.