Pojďte s námi vyrábět užitečné výrobky

Ústecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z výroby, orientujete se ve výkresové dokumentaci a radi byste se podíleli na tvorbě něčeho užitečného? Pojďte pracovat k nám!
  • obsluha výrobního stroje

  • kompletace komponentů

  • manipulace s výrobenými díly

  • kontrola kvality

  • balení výrobků

Profil kandidáta

  • spolehlivost

  • ochotu učit se novým věcem

  • orientaci ve výkresové dokumentaci

  • fyzická zdatnost

  • flexibilitu - ochotu pracovat na směny, přesčasy

  • manuální zručnost

  • praxe ve výrobní společnosti vítána

Nabízíme

  • individuální mzdové ohodnocení dle pozice a zkušeností

  • práci na různých pozicích ve výrobě nerezových komínových systémů

  • nástup možný ihned

  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

  • širokou škálu benefitů - prémie, stravenky, unišeky, roční bonusy, 25 dnů dovolené, atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3912216  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.