Obchodní manažer

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro nejmladší českou automobilku hledám kandidáta na pozici Obchodního manažera!

Společnost neustále roste, inovuje výrobní i obchodní procesy a nyní i rozšiřuje pracovní tým - přidáte se?

Ideální kandidát má koncepční myšlení, obchodní zkušenosti a je technicky zaměřený.

Náplň práce:

  • vedení týmu obchodních i servisních poradců

  • péče o dealerskou a servisní síť

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, příprava pro akvizice

  • vedení obchodních jednání, prezentací...

  • vytváření obchodní strategie, zodpovědnost za plnění cílů

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • praxe na obdobné pozici (v oboru strojírenství, automotive, stavební techniky...)

  • zkušenosti s výběrovými řízeními a veřejnými zakázkami

  • ochota cestovat

  • znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní a bonusová složka)

  • automobil i k soukromým účelům

  • mobil, notebook

  • možnost podílet se na růstu ryze české společnosti

Zaujala Vás nabídka? Klikněte na tlačítko "odpovědět" a přihlaste se do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3913728  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.