Area Sales manager pro čr - lékárny

Praha

Popis pozice

Skvělá příležitost vést tým reprezentantů napříč celou ČR. Hledáme energického kandidáta/ kandidátku s přirozenou autoritou a zkušeností s vedením lidí ve farmacii. Aktuálně na pozici Area Sales Manager pro lékárny.

  • Identifikace obchodních příležitostí

  • Vedení, koučování, motivace a rozvoj obchodního týmu

  • Vedení a organizace výběrových řízení ve spolupráci s HR

  • Zodpovědnost za plnění prodejních cílů

  • Komunikace s vedením společnosti i reprezentanty

  • Reportingy

  • Plánování a organizace týmových meetingu

  • Spoluúčast na marketingových strategiích a prodejních plánech

Profil kandidáta

  • ŠŠ/ VŠ vzdělání

  • Min. 5 let zkušeností s vedením lidí

  • Zkušenosti z farmacie/ FMCG

  • Přirozená autorita, schopnost motivovat svůj tým

  • Výborné prodejní znalosti a dovednosti

  • Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat v rámci celé ČR

  • Výborné organizační a vyjednávací schopnosti

  • Komunikativní, asertivní a empatické jednání

  • Bydliště – střední Čechy

Nabízíme

  • Možnost seberealizace v mezinárodní společnosti

  • Zajímavé finance + motivační bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 sick days

  • Cafeteria 10 tis, Kč ročně

  • Stravenky

  • Příspěvek na penzijní, životní pojištění

  • Notebook, mobil

  • Služební auto i soukromě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3914720  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.