Operátor specialista – do společnosti LEGO!

Středočeský kraj

Popis pozice

Společnost LEGO je výrobcem nejoblíbenější a současně nejrozšířenější stavebnice ve světě. V tuto chvíli je otevřen nábor na pracovní pozici Operátor specialista. Kde Vás čeká rozmanitá a zároveň zajímavá práce.
Samostatné nastavování a přenastavování výrobní linky .

Budete mít odpovědnost za určitou část dané linky .

Pokud linka nebude vyrábět tak, jak má, musíte linku seřídit, nastavit, opravit.

Budete se muset samostatně rozhodovat ale zároveň být týmový hráč.

Profil kandidáta

Vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení .

Aktivní přístup k řešení problémů a ochota učit se novým věcem.

Možnost pracovat na dvanácti hodinové směny (2x denní, 2x noční, následně 4 dny volna).

Předchozí zkušenost není nutná, vše Vám vysvětlíme a proškolíme Vás.

Nabízíme

Za Vaši odvedenou práci od nás dostanete mzdu 29 000 Kč. Smlouva bude na HPP.
Navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč.
Budete mít možnost využít fitness prostory.
Možnost využítí Multisport karty. Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3915712  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.