Operátor lisovny - Ústí nad Labem,nábory probíhají- jsme On-line

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Společnost, která výrábí oleje a je významnou součástí potravinového světového průmyslu hledá nové posily do týmu.

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání, individuální přístup, kariérní a osobní rozvoj.

Těšíme se na Váš životopis!

  • řízení technologického procesu lisování řepkového semínka (1500t/den)

  • kontrolu zařízení měřící, signalizační a regulační techniky

  • provádění zásahů do výrobního procesu

  • nastavování potrubních tras pro čerpání kapalných a pevných látek

Profil kandidáta

  • středoškolské vzdělání technického směru

  • praxi s provozem ve výrobní společnosti, nízká fluktuace

  • fyzická zdatnost, manuální zručnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, zodpovědnost

Nabízíme

  • nástupní mzda dle zkušeností

  • bonusy/prémie

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění,

  • stravenky/příspěvek na stravování

  • dovolená 5 týdnů, aj.bonusy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Radoňová
+420727846106
ID: 3923804  Dátum zverejnenia: 13.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.