Fakturant/ka s angličtinou a francouzštinou - až 32 000 Kč

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Báječný tým - mezinárodní prostředí - moderní nové kanceláře - flexibilní pracovní doba - denní užití angličtiny i francouzštiny!

Přidejte se k nám !

Hovoříte pouze anglicky, nevadí! I tak nám zaštele svůj životopis.

Využijete zde svou pečlivost při zpracovávání a následném účtování faktur dle stanovených postupů, účetních zásad a právních předpisů, které jsou vyžadovány danou evropskou zemí.

Profil kandidáta

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru finance / účetnictví

  • Znalost angličtiny na úrovni B2, komunikativní znalost dalšího světového jazyka velkou výhodou

  • Praxe v účetnictví / fakturaci velmi vítána

  • Příjemné, komunikativní vystupování

  • Týmový hráč

Nabízíme

  • Příležitost být součástí společnosti mezinárodního formátu
  • Moderní kanceláře a podporující přátelský kolektiv
  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a jazykových znalostí
  • Odborné zaškolení
  • Stravenky ve výši 110 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené s 50% příplatkem
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • 2 sick days / rok
  • Možnost využití home office
  • Zajištěné parkovací místo

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3930240  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.