Elektro údržbář ve Zlíně - 1-2 směny!

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost ze Zlína, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektro údržbář!

Máte elektro vzdělání (a vyhlášku 50 §6 či vyšší)?

Hledáte práci, která není na tři směny?

Pak se těším na Váš životopis!
Ve své nové práci budete zodpovídat za elektro údržbu a opravy strojů a strojního vybavení společnosti. Určitě se nebudete ani nudit, jelikož se jedná o rozmanitý provoz.

Profil kandidáta

Od kandidáta očekáváme elektro vzdělání (a vyhlášku 50 alespoň §6) a ideálně i praxi na podobné pozici. Šanci ale dáme i šikovným absolventům.

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a k tomu také řadu benefitů jako je pět týdnů dovolené, dotované stravování a další. Navíc budete pracovat pro jednoho z nejstabilnějších zaměstnavatelů Zlínského kraje, který si svých zaměstnanců skutečně váží!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3931479  Dátum zverejnenia: 1.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.