Migration Lead (Finance)

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro klíčovou pozici v SSC hledáme zkušeného kandidáta na pozici Migration Lead, který zajistí přechod finančních činností v rámci svých evropských poboček. Na této pozici je potřeba výborného porozumění migračních procesům a schopnost vést diskusi ohledně standardních postupů na mezinárodní úrovni.
Na této pozici budete úzce spolupracovat s finančními manažery, organizovat telekonferenční hovory a komunikovat postupy k úspěšné migraci. Nezbytností bude příprava potřebných dokumentů, prezentací a dohled nad dojednanými aktivitami.

  • Vedení probíhajících migrací z centrály v Č. Budějovicích, jejich aktualizace a dohled

  • Organizace a vedení migračních telekonferencí

  • Příprava podkladů a dokumentace

  • Příprava standardních procesů

  • Řešení případných nesrovnalostí v lokálních pobočkách ve spolupráci s manažery

  • Podpora finančnímu managementu

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru

  • Chápání širších souvislostí migrací

  • Výborná znalost angličtiny

  • Pokročilá znalost MS Power Point, znalost SAP výhodou

  • Velmi dobré prezentační dovednosti

  • Flexibilita a ochota cestovat

  • Pracovat pod tlakem ve virtuálním prostředí telekonferencí

Nabízíme

  • Stabilní pracovní zázemí mezinárodní společnosti

  • Podporující kolektiv

  • Možnost profesního růstu

  • Finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Odborné zaškolení

  • Stravenky ve výši 110 Kč

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené s 50% příplatkem

  • Flexibilní pracovní dobu

  • 2 sick days / rok

  • Možnost využití home office

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3932778  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.