Obchodní zástupce s němčinou

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti se zahraničním obchodem? Domluvíte se německy a technická dokumentace vám není cizí? Do mezinárodní strojírenské firmy hledáme šikovné obchodníky. Budu ráda za vaše životopisy!

  • komunikace se svěřenými zákazníky ve Vašem teritoriu

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci Evropy (zejména zahraniční obchod)

  • příprava nabídky a objednávek

  • budete spravovat obchodní případ od přijetí poptávky, přes komunikaci v průběhu realizace zakázky až po zaplacení.

  • výsledkem práce bude realizovaná zakázka, prodej inovativních výrobků

  • účast v zajímavých projektech i výstavách napříč teritoriem

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického případně ekonomického směru

  • znalost německého jazyka na pokročilé komunikativní úrovni (B2)

  • technické myšlení

  • dobrá znalost a aktivní užívání programů MS Office

  • prozákaznický přístup

  • velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zodpovědnou a různorodou práci

  • aktivní využití němčiny, služební cesty v rámci Evropy

  • pružná pracovní doba

  • motivující finanční ohodnocení, bonusy/prémie

  • mobilní telefon, notebook

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • dovolená 5 týdnů

  • vzdělávací kurzy, školení

  • závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3932780  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.