Vedoucí týmu disponentů

Středočeský kraj

Popis pozice

Co bude vaší náplní práce:

  • Povedete tým disponentů, budete se věnovat nováčkům i stávajícím kolegům, aby tým bez problému fungoval

  • Zodpovědnost za plynulé a včasné plnění dodávek zákazníkům

  • Komunikace s plánovači, vedoucími směn a dopravci při řešení nečekaných událostí

  • Spolupráce na logistických projektech

Profil kandidáta

Co by vám nemělo chybět:

  • Praxe alespoň 3 roky v logistice

  • Zkušenosti s vedením lidí, ale uvítáme i seniorní disponenty/zástupce vedoucích, kteří se chtějí posunout dále

  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny (pro kontakt se zákazníky)

  • Předchozí znalost SAP se vám neztratí

Nabízíme

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • 13. a 14. plat

  • Dotované obědy

  • 5 týdnů dovolené

  • Pružnou pracovní dobu

  • Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy

  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel

  • Příspěvek na masáže, školkovné a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Maivaldová
ID: 3935142  Dátum zverejnenia: 9.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.