Pracovník celní deklarace

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní firmu v okolí Ostravy, hledáme CELNÍHO DEKLARANTA, který má zkušenosti s clením dodávek ze zahraničí. Jedinými požadavky je mírně pokročilá AJ a praxe v daném oboru. Čeká vás atraktivní mzda a celá řada benefitů.

  • vaším primárním úkolem bude CLENÍ DODÁVEK

  • posílání hlášení Intrastatu

  • plánování a kontrola dodávek ze zahraničí

  • měsíční doklad o dodatečné přepravě

  • kontrola/žádost o chybějící licenci na materiál pro import

  • fakturace + nahrávání faktur do interního systému

Profil kandidáta

  • znalost Aj na středně pokročilé úrovni (denní komunikace v Aj)

  • znalost celní problematiky především v oblasti vrácení cla

  • znalost MS Office (Excel)

Nabízíme

  • práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin

  • odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie)

  • penzijní připojištění

  • bezúročné půjčky

  • stravenky

  • 2 kantýny s celodenní možností stravování

  • finanční odměnu při pracovních a osobních výročích

  • finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance

  • odborné a jazykové kurzy

  • společenské a sportovní firemní akce

  • nástup ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3938657  Dátum zverejnenia: 16.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.