Expedient/ka ve skladu v Nučicích u Prahy, nutná praxe

Středočeský kraj

Popis pozice

Nabízíme sezonní práci ve skladu léčiv, kde můžete získat od 21 600 Kč.
Hlavní náplní práce Operátora expedice je práce se skenerem.

Je to práce svižná u linky. Manipuluje se zbožím, chystá objednávky, kontroluje šarže, kvalitu a j.

Druhou pozicí je Pracovník na příjmu, který přebírá zboží, zadává údaje do počítače, ověřuje šarže a j

Profil kandidáta

Požadujeme zkušenosti práce ve skladu a také:

  • čistý trestní rejstřík,

  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (s možnými přesčasy),

  • a pro pracovníky na příjmu nutná znalost práce na pc.

Nabízíme

Kromě moderního prostředí a fajn kolektivu získáte:

  • od 135 Kč/h,

  • smlouvu na DPČ,

  • garanci zaměstnání na období září, října a listopadu a v případě spokojenosti možná dlouhodobá spolupráce,

  • můžete si vybrat místo pracoviště, v Nučičích u Prahy nebo v Pavlově.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3939314  Dátum zverejnenia: 17.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.