Elektrikář ve 3.směnném provozu

Zlínský kraj

Popis pozice

Do stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti automotive hledáme nové kolegy/ně na pozici elektrikář/ka.
Kromě atraktivní mzdy nabízíme i širokou škálu benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, dotované stravování, dopravu firemními autobusy z NJ či Rožnova a spoustu dalších)!

Vaší náplní práce bude:
  • správa poloautomatických a automatických linek
  • diagnostika chyb a poruch a jejich odstranění, opravy
  • práce ve 3.směnném provoze

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • vyhlášku 50/78 §6
  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • zkušenost na obdobné pozici

Nabízíme

Za Vaši práci nabízíme:
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu, případně doprava firemními autobusy z NJ a Rožnova
  • dotované stravování (25 Kč/oběd)
  • firemní jesle, školku
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 3939856  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.