Konstruktér v Olomouci!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáte novou práci a zajímá Vás návrh a vývoj strojů, přístrojů a zařízení?

Baví Vás navrhovat nové nebo vylepšovat ty stávající?

Chcete stabilní zaměstnání ve firmě, která je ve svém oboru na špici a zabývá se výrobou čerpací techniky?

Hledáme konstruktéra, který se nebojí zkoušet nové věci a chce se dále vzdělávat!
Hlavní náplní Vaší práce bude tvorba či úprava konstrukční dokumentace na základě požadavků klientů.

Jedná se o kusovou výrobu a každý kus je jiný – práce rozhodně nebude rutinou!

Primárně jde o samostatnou práci (byť budete spolupracovat i s technology), ale v případě většího projektu je nutné spolupracovat v týmu.

Profil kandidáta

Ten správný kandidát by měl mít nebo VŠ vzdělání ve strojírenství, ideálně v oboru konstrukce.

Důležitá je skvělá orientace v konstrukční dokumentaci a orientace ve strojírenských normách.

Nezbytná je pak předchozí zkušenost s konstrukcí čerpadel či podobných zařízení a znalost příslušných konstrukčních programů (Inventor výhodou).

Nabízíme

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – dovolená navíc, dotované stravování s výběrem z několika jídel, příspěvek na pojištění, zvýhodněné volání a další! Samozřejmostí je pak stabilní zaměstnání v prosperující firmě a možnost profesního růstu.

Zaujala Vás nabídka a hledáte nové výzvy? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3942703  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.