Obchodník s IT technikou - Olomouc/Zlín

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta zabývajícího se prodejem zánovní IT techniky hledáme nového obchodníka, který se postará o Olomoucký a Zlínský kraj.

Máte zkušenosti s prodejem podobného sortimentu?

Nedělá Vám problém ježdění a časté návštěvy klientů?

Nebojíte se akvizicí?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat za akvizici nových klientů a za udržování vztahů a navyšování prodejů u těch stávajících. Mimo to budete mít na starost i analyzování trhu, marketingové a reklamní akce a případné řešení reklamací.

Svůj čas si budete organizovat sami (plný Home Office) a jednou měsíčně pojedete na centrálu společnosti na poradu.

Profil kandidáta

Od nového kolegy nebo kolegyně očekáváme předchozí zkušenosti v délce alespoň tři roky (ideálně v obdobném oboru) a zájem o IT. Nezbytná je pak chuť obchodovat a nebát se akvizicí, neboť to je to, co obchodníkům dělá bonusy.

Důležitý je pak i ŘP Sk. B a chuť být v terénu a svědomitost a pracovitost pro organizaci práce a času.

Nabízíme

Za svou práci dostanete fixní mzdu 30-38.000 Kč a po půl roce se s obchodním ředitelem domluvíte na nastavení bonusů. K dispozici budete mít i auto pro soukromé účely, plně vybavený home office a další benefity.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Pak se těším na Váš životopis s fotkou!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3943956  Dátum zverejnenia: 29.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.