Technický nákupčí - stabilní společnost, pružná pracovní doba

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do technologické inženýrské společnosti v Ostravě hledáme kolegu/kolegyni na pozici nákupčí do přátelského týmu s klidným šéfem! V případě, že jste akční, nebojíte se komunikace v AJ, máte zájem o techniku a zkušenosti v oblasti nákupu, tak pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku.
Čeká Vás ruznorodá pracovní náplň:
  • Komunikace s dodavateli po celém světě
  • Zpracování smluv
  • Zadávání výběrového řízení
  • Nákup technického materiálu

Profil kandidáta

Váš profil:
  • SŠ/VŠ
  • Technický background či zájem o obor techniky
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Praxe v oblasti nákupu

Nabízíme

Za to vše Vám nabízíme:
  • Zázemí perspektivní, rozvíjející se společnosti
  • Odměny za projekt, výkonnostní prémie, po roce i podíl na HV
  • Moderní kanceláře s dobrou dopravní dostupností
  • Pružná pracovní doba (8:30-15:30)
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv a klidný nadřízený
  • Stravenky 130 Kč
  • Teambuldingy
  • Zdarma jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3944888  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.