Technolog

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost hledáme pracovníka na pozici technologa.
  • řízení a koordinace činností spojených s náběhem nové výroby

  • definice parametrů technologických postupů, kusovníků a kalkulací pro jednotlivé produkty

  • optimalizace stávajících výrobní procesů s cílem zvyšování efektivity práce.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro/strojní)

  • Praxe ve výrobě kabelových svazků výhodou

  • Zkušenosti s industrializací nových produktů a s plánováním layoutů výhodou

  • Znalost MS Office, SAP výhodou

  • Komunikativní znalosti AJ/NJ podmínkou

  • 8D reporty, FMEA

Nabízíme

  • Kromě lákavého měsíčního výdělku se můžete těšit na měsíční prémie

  • Odměny za nadstandardní výkony

  • Zkrácená pracovní doba 37,50/týden

  • Vánoční bonus

  • 2 dny dovolené navíc

  • Možnost závodního stravování i stravenek zároveň

  • Vzdělávací systém.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 3947625  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.