Vedoucí skladu

Velemyšleves, Česko

Popis pozice

Hledáme vedoucího skladu do výrobní firmy, který má zkušenosti s vedením většího kolektivu a je odborník na skladové hospodářství.

· Vedení skladu materiálu i hotových výrobků

· Zodpovědnost za chod skladu a koordinaci logistických operací

· Vedení týmu pracovníků składu a expedice

· Zajišťování dodržování 5S · Reporting a související administrativa

Profil kandidáta

· SŠ vzdělání

· Praxi na stejné pozici v mezinárodní výrobní společnosti (automotive)

· Zkušenosti s vedením většího kolektivu z oblasti skladového hospodářství (teamleaderů skladu, oddělení expedice, skladníků)

· Komunikativní znalost AJ

· Být týmový hráč a mít tah na branku

· Znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti

  • fixní mzdu + bonusy

  • školení a možnost sebezdokonalování

  • příspěvek na stravování

  • možnost karierního růstu

  • další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3947719  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.