Vedoucí údržby strojů

Nové Sedlo, Česko

Popis pozice

Jste machr přes řízení týmu opravářů výrobních strojů? Pokud ano, čtěte dál!

  • Řízení týmu 15 opravářů strojů ve sklárně

  • Odpovědnost za každodenní přestavbu výrobních strojů

  • Zajištění hladkého průběhu výrobního procesu

  • Dohled nad dílnou, kde se opravují díly výrobní strojů

  • Vyhledávání a nakupování náhradních dílů

  • Meetingy v anglickém jazyce

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření

  • Praxe na obdobné pozici

  • Středně pokročilá angličtina

  • Týmový hráč

  • Odolnost proti stresovým situacím

Nabízíme

  • Mzda 45.000 - 65.000Kč na základě zkušeností

  • Prémie

  • 5 týdnů dovolené

  • Závodní stravování

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dojíždění

  • Služební telefon

  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • Příspěvek na volnočasové aktivity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3948722  Dátum zverejnenia: 8.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.