Inside Sales Professional with ČJ/SJ

Praha, Česko

Popis pozice

Hledáte příležitost, jak využít svůj obchodní talent a zároveň Vás láká oblast aktivního prodeje? Nabízíme Vám příležitost profesního růstu v rámci mezinárodní společnosti, která představuje číslo jedna na trhu.

Na pozici Inside Sales Representative budete mít na starost získávání a péči o novou i stávající klientelu společnosti. Uzavíráním obchodních zakázek a vlastním proaktivním jednáním získáte možnost nadstandartního výdělku. Čeká Vás práce v moderním zázemí rostoucí společnosti, atraktivní rozsah firemních benefitů a prostor pro Váš osobní i profesní růst.

  • Získávání a péče o nové a stávající klientelu společnosti

  • Udržování zákaznických vztahů

  • Maximalizace plnění obchodních plánů

  • Práce v interním CRM systému

  • Spolupráce s obchodním týmem a zodpovědné plnění přidělených cílů

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání

  • Předchozí zkušenosti v oblasti prodeje, či zákaznického servisu

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • Skvělé mluvené i psané komunikační schopnosti

  • Obchodního ducha a cílevědomé jednání

  • Proaktivní přístup

  • Schopnost práce v týmu

  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Mzdu až 50.000 Kč

  • Obsáhlý balíček benefitů, zahrnující Cafeteria systém, masáže na pracovišti, výhodný mobilní tarif, jazykové kurzy, 30 dnů hrazené dovolené a další výhody

  • Prostředí rostoucí mezinárodní společnosti

  • Atraktivní zázemí moderního kancelářského komplexu 5 minut od metra

  • Práci na HPP s možností nástupu ihned

  • Podporu pro profesní i osobní růst

  • Školení obchodních a prodejních dovedností profesionály

  • Práci v dynamickém a talentovaném týmu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3948790  Dátum zverejnenia: 9.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.