Hlavní účetní - Zlín!

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou zlínskou firmu, hledáme nového člena týmu na pozici Hlavní účetní.

Máte předchozí zkušenosti na podobné pozici?

Umíte vést menší tým dvou účetních?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat za komplexní vedení účetnictví společnosti (vedení dvou účetních pro mateřskou a dceřiné firmy). Budete řídit měsíční závěrkové operace, zpracovávat statistické výkazy, daňová přiznání a spolupracovat s auditorem a daňovým poradcem.

Profil kandidáta

Od nové kolegyně/kolegy očekáváme příslušné vzdělání (ekonomický/finanční obor) a praxi na pozici Hlavní účetní alespoň tři roky. Podmínkou jsou i předchozí zkušenosti s vedením malého týmu účetních.

Jazykové znalosti jsou výhodou, nikoliv podmínkou!

Možnost nástupu ihned velkou výhodou!

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (39-44.000 kč) a těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, dotované stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, poukázky na volný čas a další benefity. Určitě ale oceníte hlavně práci v prosperující firmě a v příjemném a sehraném kolektivu.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Pak se těším na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3950278  Dátum zverejnenia: 12.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.