Specialista nákupu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z oboru nákupu a domluvíte se bez problému v anglickém jazyce? Pro našeho významného klienta hledáme nového zaměstnance na pozici Nákupčí!

  • kontrola poptávek, příprava výběrových řízení dodavatelů, hodnocení výsledků, tvorba objednávek

  • jednání s dodavateli o dodacích podmínkách

  • účtování faktur všeobecného materiálu a měsíční uzávěrka

  • registrace nových dodavatelů do interních systémů, správa stávajících dat

  • řešení problémů s dodáním zboží

  • vyhledávání dodavatelů pro daný výrobek

  • evidence a průběžné sledování celého procesu nákupu od objednávky až po vystavení faktury dodavatelem

  • tvorba seznamu dodavatelů

  • hodnocení dodavatelů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • komunikativní Anglický jazyk - denní komunikace v písemné i ústní formě

  • znalost MS Office, zejména Excel

  • znalost systému SAP výhodou

  • praxe na podobné pozici výhodou

  • organizační schopnosti

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti

  • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a dovedností

  • roční prémie

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na stravování

  • možnost účasti na firemních akcích

  • 25 dnů dovolené

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3952012  Dátum zverejnenia: 14.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.