Kontrolor kvality - kmen

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v kvalitě a hledáte stabilní zaměstnání a řadou benefitů a fajn partou? Pro našeho klienta v oblasti strojírenství hledáme vhodné uchazeče na pozici kontrolor kvality..

  • Práce s technickou výkresovou dokumentací

  • Provádění mezioperačních auditů výrobků a procesů

  • Provádění rozměrového měření

  • Porovnávání výrobních procesů s předepsaným výrobním plánem

  • Vyhodnocování dodržování procesních pravidel

  • Zaznamenávání nalezených neshod do výstupního protokolu

  • Spolupráce s výrobou a inženýry kvality v řešení vzniklých interních problémů

Profil kandidáta

  • SŠ technická / obor strojírenství velkou výhodou

  • Znalost měření strojních součástek, práce s měřidly, metody měření

  • Orientace ve výkresové dokumentaci - strojní

  • Práce ve 3 směnném režimu

Nabízíme

  • Zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě

  • Mzdu odpovídající dosaženým výsledkům

  • Zajímavou náplň práce

  • Profesní i osobní růst

  • Benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisportkarta)

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3956441  Dátum zverejnenia: 24.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.