Elektro údržbář v Hranicích

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta v Hranicích hledáme nového kolegu na pozici Elektro údržbář.

Máte elektro vzdělání?

Vlastníte vyhlášku 50 §6 či vyšší?

A máte předchozí praxi na pozici alespoň dva roky?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat primárně za provádění preventivní a plánované údržby strojů a zařízení ve výrobě. Bude potřeba zajistit i opravy strojů a zařízení, případně zajistit údržbu budovy a areálu. Na této pozici bude pracovat primárně samostatně, ale je důležité umět pracovat i v týmu s dalšími kolegy.

Profil kandidáta

Od nového kolegy požadujeme elektro vzdělání (alespoň SŠ; silnoproud) a vyhlášku 50 §6 či vyšší. Důležitá je i předchozí praxe na podobné pozici v délce alespoň 2 roky. Celkově ale hledáme člena týmu, který se nebojí práce a je proaktivní.

JEDNÁ SE O PRÁCI NA DVĚ SMĚNY!

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a těšit se můžete i na týden dovolené navíc, stravenky, příplatky a také na pololetní a roční bonusy. Do práce je možné nastoupit ihned.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3958093  Dátum zverejnenia: 26.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.