Instalatér - čerpadlář

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro nově vzkniklou, moderní výrobu hledáme šikovného instalatéra - čerpadláře, který chce být součástní stabilní, světové značky.

  • Nastoupíš rovnou do kmene společnosti

  • Budeš mít na starost opravy a údržbu výrobních strojů

  • Budeš denní odečítat a zaznamenávat vodoměr v rámci monitoringu spotřeby

  • Když by mělo něco, někde uniknout, ty tomu zabráníš

  • Budeš vyměňovat náhradní díly

  • Pracovat budeš na 1 směnu

Profil kandidáta

  • Musíš mít zkušenosti s obdobnou pozicí

  • Je potřeba, abys měl zkušenosti s údržováním užítkových instalací a strojů

  • Musíš umět svařovat plastové a kovové díly

  • Je potřeba, aby ses vyznal v čerpadlech a hydraulice

  • Musíš umět číst výkresy

Nabízíme

  • Základní mzda 30.000Kč

  • Příplatek za práci v hluku 15% z minimální mzdy

  • Měsíční prémie 10% ze základní mzdy

  • Letní a Vánoční bonus - 50% základní mzdy v červnu, 50% základní mzdy v prosinci

  • 25 dní dovolené

  • Příspěvěk na dopravu - 3kč/km (pouze pokud dojíždíš nad 10km)

  • Stravenky v hodnotě 120kč

  • Různé firemní akce

  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3959907  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.